Výhodná doprava Zásilkovnou.

Tel.: 724 410 281

MYHONEY.cz

Váš  dodavatel víček s potiskem…

Realizujeme potisk reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků.  Pro tisk používáme techniku tampónového tisku, díky které jsme schopni realizovat potisk na jakýkoli materiál – kov, plast, dřevo, sklo, porcelán, keramiku, papír i karton.

Nabízíme jednobarevný nebo dvoubarevný potisk.

Specializujeme se na potisk plechových víček.

Vybrané reference

Podklady pro vlastní potisk

Kvalita dodaných podkladů ovlivňuje nejen výslednou podobu potisku, ale také rychlost odbavení zakázky. Při zasílání grafických podkladů pro potisk tedy prosíme o dodržování uvedených zásad.

Formáty grafických podkladů

  • Poradíme si se soubory, které mají koncovku PDF, AI, EPS nebo CDR (corel draw 2017). Ideální je však vždy posílat PDF soubor
  • Pro tisk přímými barvami je nutné dodat podklady v křivkách (vektorech).
  • Písma musí být vždy převedená do křivek
Barevnost
  • Barevnost potisku nám definujte v Pantone barvách. Pokud nám číslo barvy nedodáte, můžeme ji bez záruky odvodit z dodaných podkladů.
  • Nezapomínejte také, že na tmavém podkladu bude výsledná barva vypadat jinak než na bílém.
Co když nemám podklady v křivkách?
  • Pokud podklady pro potisk v křivkách (vektorech) nemáte, zkuste se obrátit na tvůrce vašeho loga, případně na tiskárny jakýchkoliv propagačních materiálů, které jste dělali v minulosti. Měli by Vám je bezplatně zaslat.
  • Pokud ani tak potřebné podklady nezískáte, naši grafici mohou logo překreslit například z dodaného obrázku. Hodinová sazba práce grafika je zpoplatněna. Výsledná částka záleží na složitosti úpravy.


Ke každé objednávce s potiskem od nás obdržíte korekturu v PDF ke schválení. První korektura je zdarma, stejně jako její opravy, pokud nás upozorníte na naši případnou chybu. Naopak další korektury, které mohl či měl zákazník upřesnit už při úvodním zadání, jsou již placené.

Podpisem korektury potvrzujete její úplnou správnost, čtěte ji tedy velmi pozorně. Následné reklamace případných chyb potisku jsou bezpředmětné, pokud jste je přehlédli již v korektuře.
Pokud si s podklady stále nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat a jistě najdeme řešení.